Září 2011

Upřesnění

17. září 2011 v 12:38 | sprouse |  Moje kecy
Ahoj všichni.. doufám, že ste si mě nesmazali z affs, a že počítáte s tím, že se na blog vrátím!! A už vím kdy to bude :) Od 1. října budu zase plně funkční a uzavřu další kolo SONHO takže si ještě scháněj hlasy ať nevypadneš právě ty!!

Tak zatím nashle :)
Prvního října mě tu máte ;)Je mi líto...

10. září 2011 v 15:37 Moje kecy
Ahoj..asi jste si všimli, že už se blogu moc nevěnuju..popravdě není vůbec čas. Je mi to moc líto, ale nejde to jinak vyřešit než pozastavením...nevím na jak dlouho, ale ne na pořád nebojte.. :) Tak prosím, aby mě affs nesmazali a vyčkali než se vrátím. Taky mě prosím omluvte z kontrol.

Díky za pochopení.. vaše SprouseUctíváme naše hokejsty...

7. září 2011 v 20:25 Moje kecy
Asi není nikdo kdo by nevěděl o co jde.. je to hrozná udállost zvlášť pro mě a ostatní velké fanoušk ledního hokeje!!
Byli to jedineční hráči! Byli to hokejové hvězdy!! A teď jsou to hvězdy na nebi!
Karel Rachůnek, skvělý obránce, který obdržel přezdívku Rachna Kachna, když 8 sekund před koncem třetí třetiny vyrovnal zápas se Švedy a zachránil naše krky na mistroství světa 2010. Nebo Jan Marek, který byl výborný na nájezdy a téměř nikdy je nezkazil!! Taky Josef Vašíček nebo slovenský hráč Pavol Demitra! Byli jedineční, skvělí a v týmu nenahraditelní!!
Všichni tři otcové rodin.

Upřímnou soustrast :(


ZKUSÍ MI TU NĚKDO DÁT REKLAMU A BLOKUJU HO!!!!! TIHLE HOŠI SI ZASLOUŽÍ ÚCTU!!!!Photos

5. září 2011 v 18:44

Ahooj všichni, tak jsem se tu dneska zase na chvíli zastavila, i když je škola. :D Je mi po vás smutno :D :D Takže dneska vás všecky oběhnu nebojte :)
A co škola?? už se učíte?? My ještě ne až zítra kupujem učebnice :D
Jinak co říkáte na fotky?? Mě se líbí :)Fotečky

4. září 2011 v 13:30 D & C Sprouse

Kolekce starších fotek :)

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku


Animace D&C

3. září 2011 v 13:10 Animace D & C

Ahoj, tak tady máte nějaké animace snad se vám budou líbit :)2. kolo SONejlepší hvězdný obličej

3. září 2011 v 10:11 Soutěže
Takže trochu opožděně je tu nové kolo soutěže.
Důvod proč jsem kolo neukončila v termínu máte v článku pod tímto.

Takže s nejmenším počtem hlasů vypadla
Domisek-Justin Bieber 0% (0hlasů)

Hlasuj v celém článku :D


Milá affs...

2. září 2011 v 21:16 Moje kecy
Ahoj všichni..
Asi ste si všimli, že soutěž o nejvtipnější hvězdný obličej ještě neuzavřela první kolo a to mělo být uzavřené už dva dny.. ale já prostě vubec nestíhám, takže mám pro vás pár informací ohledně mého blogu.
No takže bych se nejprve chtěla všem omluvit, že moje aktivita klesá a méně obíhám. Ale absolutně nestíhám a to se ještě ani neučíme!!!! Takže to vidím takhle.. přes týden, kdy je škola budu články přednastavené, aby se tu každý den něco objevilo. A potom v pátky a víkendy budu obíhat!!..Strašně moc doufám, že mě za to nesmažete, a že budete tolerovat moji slabou aktivitu, ale jinak to nejde a uplně se vzdát blogu nechci!

Vaše sprouse :)

1.září

1. září 2011 v 6:45
Dobré ráno!! Oklepte ze sebe pavučiny a vstávejte. Je prvního září přesně 6:45. No tak ať nepříjdete pozdě do školy! Tak na nohy lidi!! :D

Dobře, dobře nemyslete si, že to teď píšu!! :D To ani náhodou já zrovna docházím na zastávku, protože pojedu do Českého Těšína na svou novou školu... novou, jsem nervozní jak hrom, ale nedávám to znát!! Doufám, že se mi podaří začít nový rok na uplně nové škole v novém městě začít lehce a hezky!!
Nejvíc mě asi štve to vstávání!! Jsem spáč a tohle není vůbec můj šálek kávy!! Ale budu si muset zvyknout!! Na základku jsem vstávala v 7:00 a všechno jsem stíhala. Školu jsem měla témeř za barákem!! A teď?? Autobusem!! Už v 7:00 musím stát na zastávce a čekat na svoji kámošku, která bude jezdit se mnou. Má sice taky školu v těšíně, ale nejde na to samou jako já!

A jak škola souvisí s blogem?? Upřímně doufám, že se toho moc nezmění! Samozřejmě, že už tu asi nebudu tak často! Ale nevím kolik času mi na blog zbyde. Už to že dojíždím do jiného města je trochu problém, protože budu přícházet o skoro hodinu pozdějc než ostatní co mají školu někde poblíž. Taky se budu muset učit, protože nastupuju na gympl a nevím kolik toho na mě bude, ale snad se to pujde, na zákaldce jsem byla zvykláa se neučit, protože mi stačilo odposlouchat to ve škole, ale nevím jak to bude teď!! Každopadně se to dozvím, asi až za tyden možná deset dní, protože nějakou dobu bude trvat než si všichni seženou učebnice a než se trochu poznáme.

Dobře už to nebudu dál dramatizovat a prodlužovat, určitě vás nebaví číst takhle dlouhej článek :D Takže tohle je asi všechno.. během 14 dní vám napíšu jak na tom jsem, ale blog nijak nepozastavuju ani nic podobnéo takže nadále choďte! Taky slibuju, že už vás nebudu tolik nudit svýma dlouhýma článkama ze života :D :D

Vaše Sprouse