Twins Sprouse základní info

27. července 2011 v 17:53 | já |  D & C Sprouse
Cole i Dylan se narodili v Itálii jako děti amerických rodičů. Ti v tu dobu vyučovali angličtinu na italské jazykové škole. Čtyři měsíce po narození kluků se jejich rodiče i s nimi vrátili zpátky do Kalifornie. Díky své babičce Jonine, která byla taky herečka, začala dvojčata už ve velice ranném věku konkrétně v šesti měsících hrát. Jejich první role byla v reklamě na toaletní papír. Jelikož si byli Cole s Dylanem dost podobní hrávali většinou stejné role. Od roku 1993 až do roku 1998 se takto dělili o roli v americkém seriálu ,,Grace". V roce 1999 byli kluci viděni ve filmu ,,Big Daddy" kde si zahráli po boku s hercem Adamem Sandlerem. V roce 2000 hráli náhodně v různých seriálech a ukázali se i ve filmu ,,Master of disquise". Cole si zahrál, tentokrát už bez bratra, i v seriálu ,,Friends" neboli ,,Přátelé" syna Rosse.

Od roku 2005, kdy se přidali k Disnyho rodině, hráli kluci v seriálu u nás známém jako ,,Sladký život Zacka a Codyho" Je to seriál o nezbedných dvojčatech kteří žijí se svou matkou v hotelu Tipton kde dělá manažera pan Moseby, který dvojčata nemůže vystát. O 15 minut mladší Cody (Cole) je chytřejší, hodnější a uzavřenější. A starší Zack (Dylan) je zlobivější, společenštější a neposednější a taky dává Codymu často najevo že právě on je ten starší. Ale když jde do tuhého táhnou za jeden provaz. Jejich nápady jsou vždy originální a vtipné.
Skrz tyto role získali Dylan a Cole velkou popularitu. Seriál byl velice úspěšný a proto se Disney v roce 2009 natočit pokračování a tak vznikla série u nás známa jako ,,Sladký život na moři", kde se opět objevují v hlavních rolích Zack (Dylan) a Cody (Cole), teď už však podstaně starší ne však méně nezbední. Tato serie popisuje život dvojčat na palubě lodi Tipton, tentokrát už ale bez jejich Matky, která za ně většinou žehlila problémy. Zack a Cody se stávají zodpovědnější, ale pořád stejně zábavní.

ÚSPĚCHY:
Kromě toho že se díky nim stal seriál velice uspěšný mají tito bráchové ještě jeden úspěch na triku. Dylan i Cole byli v roce 2006 a 2007 nominováni v soutěži ,,Youg Artist Awards" za role v dříve zmiňovaném seriálu. Poté v roce 2008, 2009 a 2010 byli označeni v soutěži ,,Kid´s Choice Awards" jako nejoblíbenější herci ze seriálu.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kdo se vám líbí víc?

Cole
Dylan
oba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama